Díjazottak

Díjátadó képei

 

Betűk és számok
kategória

 

III. helyezett:
Nagy Enikő – „ABC” 2

Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Békéscsaba
Tanár: Novák Attila

 

II. helyezett:
Bánfalvi Pál Botond – Számok

Kecskeméti SZC Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája
Tanár: Horváth Attila Gáborné

 

I. helyezett:
László Ildikó – ABC

Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Békéscsaba
Tanár: Novák Attila

 


 Magyar pénzek
kategória

 

III. helyezett:
Babos Nikolett – A bölcsesség maga

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tanár: Fiedler Judit

 

III. helyezett:
Olajos Nikolett Klaudia – Nehéz munka

Hunyadi János Középiskola, Mezőkovácsháza
Tanár: Kovács Katalin

 

 

II. helyezett:
Dohor Rebeka – Ár folyam

Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola
Tanár: Göblyös Róbert

 

 

I. helyezett:
Rodek József – Pénz origami

Nagykanizsai SZC Műszaki Szakképző Iskolája
Tanár: Földvári Zsuzsanna

 


Családi költségvetés
kategória

 

 

III. helyezett:
Szalóki Bálint – Családi betét

Miskolci Egyetem
Tanár: Sike Edit, NMI

 

 

III. helyezett:
Borbás Fanni – Mérlegképes lettem

Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár
Tanár: Rónyai Zoltán

 

II. helyezett:
Kegyes Brigitta – Erőviszonyok

Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium, Debrecen
Tanár: Kohári Tibor

 

 

I. helyezett:
Molnár Máté – Havi 47?

Magiszter Fényes Adolf Szolnoki Művészeti Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Tanár: Török Tamás

 


Gazdaság és kultúra
kategória

 

 

III. helyezett:
Fejes Edina Sára – A pénz nem ehető

Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium, Debrecen
Tanár: Kovács Krisztina

 

III. helyezett:
Romvári Ákos – Elköltöttük

Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola
Tanár: Dáni Eszter

 

 

II. helyezett:
Sebestyén Dzsenifer – Kontrasztok

Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium, Debrecen
Tanár: Kovács Krisztina

 

 

I. helyezett:
Pál Erik – Pénz beszél…

Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium, Debrecen
Tanár: Kovács Krisztina

 


Különdíj

 

Bíró Anita – „ABC” I.